Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe w roku szkolnym 2019/2020

Nazwa zajęć Osoba prowadząca Termin
1. Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas  VI a, VI b B. Kubicz Czwartek:  VI a – 12.40 – 13.25  i  VI b – 13.35 – 14.20
2. Zajęcia przygotowujące uczniów klasy VIII a do egzaminu ósmoklasisty
z matematyki
K. Mazur Czwartek:  14.25 – 15.10
3. Zajęcia przygotowujące uczniów klasy VIII b  do egzaminu ósmoklasisty
z matematyki
D. Kiliańska Piątek:  13.35 – 15.10
4. Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klasy V b D. Kiliańska Piątek:  8.55 – 9.40
5. Zajęcia przygotowujące uczniów klasy  VIII a, VIII b do egzaminu ósmoklasisty  z j.polskiego U. Urbańczyk Piątek:  VIII a 13.25 – 14.20

Czwartek:  VIII b – 14.25 – 15.10

6. Zajęcia dodatkowe z j. niemieckiego  dla klas VII – VIII K. Gajek Środa:  14.25 –15.10
7. Zajęcia dodatkowe z geografii J. Setman Czwartek:  14.25 – 15.10

 Koła zainteresowań w roku szkolnym 2019/2020

Nazwa koła Osoba prowadząca Termin
1. Szkolony Klub Wolontariusza K. Gajek,  J. Perończyk, M. Mysur Środa:  15.15 –16.00

Czwartek: 13.35 – 14.20

2. Koło ekologiczne E. Stańczyk – Ziębińska,  J. Setman Piątek:   14.25 – 15.10
3. Koło plastyczne K. Gajek Poniedziałek:   14.25 – 15.10
4. Koło dziennikarskie
(polonistyczne- edukacja filmowa)
J. Karcz,  B. Kułach,   B. Kubicz,      P. Drabek Czwartek:   14.25 – 15.10
5. Drużyna harcerska A. Ślusarczyk – Rok Co dwa tygodnie
6. Zajęcia sportowe – piłka siatkowa dla dziewcząt   – Klasa III

Klasa VI – VIII

Klasa IV – V

S. Wilczyński Wtorek:   12.40 – 13.40        Środa:    13.30 – 14.30
Poniedziałek: 14.30 – 15.30   Środa:   14.30 – 15.30
Czwartek: 14.30 – 15.30
7. Koło z języka angielskiego dla klas IV – VIII K. Bujko Wtorek:  14.25 – 15.10
8. Koło z j. angielskiego dla klas VIII M. Wilczyńska Czwartek:   13.35 – 14.20
9. Koło z j. angielskiego B. Kułach Wtorek:    14.25 – 15.10
 10. Zajęcia sportowe grupa młodsza IV-VI chłopcy (piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka ręczna, piłka nożna, szachy) A. Pompka Czwartek:

15.10 – 16.30

 11. Zajęcia sportowe grupa młodsza IV-VI chłopcy (piłka siatkowa, piłka koszykowa, piłka ręczna, piłka nożna, lekka atletyka) A. Pompka Czwartek:

15.10 – 16.30

 12.  Gimnastyka korekcyjna klasy I – III I. Muskalska Wtorek, środa, piątek:

12.40 – 13.25

13.
Zajęcia taneczne
K.Kołton
Wtorek
14.20-15.10